Mocny tydzień z telewizją wPolsce.pl
Kanał wPolsce.pl

Sprawdź program

   Agata Rowińska

   Telewizja wPolsce.pl

   Szanowni Państwo,

   telewizja wPolsce.pl ma już dwa lata. W tym stosunkowo krótkim czasie staliśmy się medium rozpoznawalnym, cytowanym i dojrzałym, ale wciąż nie pozbawionym radości tworzenia nowych form antenowych.

   Sukces, który udało nam się osiągnąć to zasługa pracy i pasji naszych dziennikarzy i publicystów, a jednocześnie osobowości medialnych wywodzących się z tak ważnych tytułów jak portal wPolityce.pl i tygodnik „Sieci”. To także zasługa naszego małego, ale zaangażowanego zespołu techniczno-produkcyjnego, który codziennie, zgodnie z hasłem naszej stacji, pilnuje Polski!

   Telewizja wPolsce.pl to miejsce, w którym ludzie różnych opcji politycznych mają możliwość wyrażenia swoich opinii. Nasza antena bez wątpienia gości najciekawsze postaci polskiej sceny politycznej. To również miejsce, do którego politycy lubią wracać, co mnie osobiście ogromnie cieszy.

   Przed nami kolejne lata pracy, ale jestem przekonana, że z tak wiernymi widzami i przyjaciółmi naszej stacji możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość i planować kolejne projekty.