Dziennikarze Studia Polaków

Spotkajmy się w telewizji wPolsce.pl!

Od teraz możesz porozmawiać o ważnych sprawach z ulubionym dziennikarzem. Studio Polaków to pierwszy taki program w Polsce. Pobierz na swój smartfon aplikację mobilną Studio Polaków. Wybierz dziennikarza, z którym chcesz podyskutować na wybrany przez Ciebie temat, i połącz się na żywo z naszym studiem. Twórzmy razem telewizję wPolsce.pl! Zapraszamy do wzięcia udziału w programie!

Pobierz bezpłatnie aplikację mobilną, aby zgłosić się do programu:

  • App Store
  • Google Play

Oglądaj od poniedziałku do piątku o godz. 14:00

Czym jest Studio Polaków?

Studio Polaków to program w telewizji wPolsce.pl nadawany na żywo od poniedziałku do piątku o godz 14:00. Mogą Państwo wystąpić na wizji, łącząc się z dziennikarzem przy użyciu darmowej aplikacji mobilnej zainstalowanej w smartfonie.

Program Studio Polaków to projekt specjalny grupy medialnej Fratria. Okazał się na tyle innowacyjny technologicznie, że amerykański gigant Google wyróżnił go w swoim konkursie Digital News Initiative.

Darmowa aplikacja mobilna Studio Polaków pozwala:

Wybierz dziennikarza

Ranking dziennikarzy

Kamera 360°

Jeśli chcą Państwo zobaczyć, co się dzieje za kulisami naszej redakcji, zapraszamy do zainstalowania aplikacji mobilnej Studio Polaków na swoim smartfonie.

Kamera 360

Pobierz aplikację mobilną:

  • App Store
  • Google Play

Jak się zgłosić do programu?

Jeżeli nie masz możliwości zainstalowania aplikacji mobilnej Studia Polaków - nie martw się.

Możesz wziąć udział w programie poprzez kontakt telefoniczny. Przyjmujemy zgłoszenia od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.

Zadzwoń na nr 22-463-49-99