Studio Polaków

Studio Polaków

Od teraz możesz porozmawiać o ważnych sprawach z ulubionym dziennikarzem. Studio Polaków to pierwszy taki program w Polsce. Pobierz na swój smartfon aplikację mobilną Studio Polaków. Wybierz dziennikarza, z którym chcesz podyskutować na wybrany przez Ciebie temat, i połącz się na żywo z naszym studiem. Twórzmy razem telewizję wPolsce.pl! Zapraszamy do wzięcia udziału w programie!

Pobierz bezpłatnie aplikację mobilną, aby zgłosić się do programu:

Appstore Google Play

Czym jest Studio Polaków?

Czym jest Studio Polaków

Studio Polaków to program w telewizji wPolsce.pl nadawany na żywo w każdą środę o godz 14:00. Mogą Państwo wystąpić na wizji, łącząc się z dziennikarzem przy użyciu darmowej aplikacji mobilnej zainstalowanej w smartfonie.

Program Studio Polaków to projekt specjalny grupy medialnej Fratria. Okazał się na tyle innowacyjny technologicznie, że amerykański gigant Google wyróżnił go w swoim konkursie Digital News Initiative.

Redaktorzy Studia Polaków

Jak się zgłosić do programu?

1

Pobierz za darmo aplikację mobilną

Aby wziąć udział w programie, pobierz aplikację mobilną. Wybierz system operacyjny, który posiadasz na swoim smartfonie:

Appstore Google Play
Krok 1

2

Zaloguj się na swoje konto

Po pobraniu aplikacji mobilnej, zaloguj się (wejdź w menu), aby wysłać zgłoszenie do programu Studio Polaków.

Krok 2

3

Zgłoś się do programu Studio Polaków

Po zalogowaniu, wybierz dziennikarza z którym chcesz porozmawiać na żywo poprzez aplikację mobilną. Wpisz temat rozmowy i wyślij zgłoszenie.

Krok 3

4

Połączenie z dziennikarzem

Bądź dostępny w wyznaczonym terminie rozmowy przez dziennikarza. Zadzwonimy do Ciebie, aby nawiązać połączenie wideo ze studiem telewizji wPolsce.pl.

Krok 4

5

Rozmowa na wizji z dziennikarzem

Zadbaj o to, aby Twoje połączenie internetowe było stabilne, ułatwi nam to przeprowadzenie płynnej rozmowy na żywo w telewizji wPolsce.pl.

Krok 5

Jeżeli nie masz możliwości zainstalowania aplikacji mobilnej Studia Polaków - nie martw się.

Możesz wziąć udział w programie poprzez kontakt telefoniczny. Przyjmujemy zgłoszenia w każdą środę o godzinie 14:00.

Zadzwoń na nr 22-463-49-99

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Quantcast